logo
dollar
euro

Київський урбаніст розповість полтавцям, як розвивати власне місто

18:02 22.01.2018 eye 191
Київський урбаніст розповість полтавцям, як розвивати власне місто

17 квітня, у п’ятницю, о 18:00  у конференц-залі готелю "Алея Гранд" (навпроти ПД "Листопад") відбудеться дискусія – майстер-клас "Участь громадськості у розвитку міста: досвід, можливості, механізми".

Організатором заходу є ГО "Платформа з розвитку міст". Спікером заходу стане київський урбаніст Григорій Мельничук, голова цієї громадської організації. Також він є співкоординатором київської Ради по урбаністиці, журналістом та мандрівником.

В рамках заходу планується як майстер-клас, так і дискусія з учасниками.

Самі організатори зазнають, що "роками питання розвитку міста, починаючи від розробки генеральних планів і завершуючи плануванням дворів та кварталів, перебувало виключно у компетенції влади. Однак результати такого планування без залучення громади ми бачимо наочно: скандальні будівництва, занедбані території та шалені кошти міських бюджетів, що витрачаються на непотрібні проекти.

Вже декілька десятиліть у провідних містах Європи до вирішення як стратегічних, так і локальних питань розвитку міста долучається громадськість. Налагодження діалогу та формування єдиного порядку денного для міської влади, бізнесу, громадськості та професійної спільноти архітекторів та урбаністів стало запорукою успіху у справі розвитку міського середовища на користь всім зацікавленим сторонам.

Активна і конструктивна участь громадськості у справі розвитку міст – нове явище для України, але вже зараз можна говорити про певний досвід і реалії, про ефективні механізми взаємодії, про можливості та перепони. В українських містах за ініціативи та участі громадськості реалізують транспортні проекти, проводять благоустрій вулиць та дворів, коригують плани розвитку міст. Про це все йтиме мова під час дискусії – майстер-класу".

Вхід на захід вільний.


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх