logo
dollar
euro

Працівники органів Міндоходів Полтавської області готові надати платникам єдиного соцвнеску всю необхідну допомогу

6:25 03.10.2013 eye 513
Працівники органів Міндоходів Полтавської області готові надати платникам єдиного соцвнеску всю необхідну допомогу

Про це зокрема відзначив начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний під час прес-конференції в ОКІА "Новини Полтавщини".

Основним питанням під час спілкування з пресою стало адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, функція по реалізації якого з 1 жовтня 2013 року перейшла до органів Міндоходів. В прес-конференції також взяли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Валерій Руденко, його заступник Олександра Гаркавенко та заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб.

Відповідаючи на запитання журналістів Володимир Задорожний пояснив, що саме на адреси органів Міндоходів відтепер потрібно надавати звіти про суми нарахованого єдиного соцвнеску. "Міндоходів – є виключно адміністратором єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, адже такі функції, як: ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру, призначення та виплата пенсій, дотацій, лікарняних – залишаються за Пенсійним фондом та фондами соціального страхування", - підкреслив очільник ГУ Міндоходів області.

В ході прес-конференції Володимир Задорожний відзначив, що процес передачі функцій адміністрування єдиного соцвнеску пройде максимально комфортно для платників податків. Для цього, за дорученням Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка в органах Міндоходів по всій Україні, і на Полтавщині зокрема, було проведено всі необхідні технічні приготування, а саме, розроблений та пройшов успішні випробування програмний модуль з питань реєстрації звітності, поданої як в електронному, так і в паперовому виглядах. При чому, не зважаючи на те, що майбутнє за електронною формою звітування та електронна звітність з єдиного соцвнеску – є зручнішою та комфортнішою для самих платників податків, на разі оперативно та якісно буде оброблятися вся звітність, не залежно від форми її подачі.

Загалом, в основу адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування покладено сервісний принцип роботи. А це значить, що кожен бажаючий може отримати консультацію з цього питання зручним йому способом: або в cаll-центрі Інформаціно-довідкового департаменту Міндоходів України за телефоном – 0-800-501-007, або – завітавши до будь якого Центру обслуговування платників податків, які створені при всіх територіальних органах Головного управління Міндоходів у Полтавській області. З адресами їх розташування можна ознайомитися завітавши на субсайт ГУ Міндоходів області poltava.minrd.gov.ua, в розділі "Центри обслуговування платників податків". Також на субсайті можна отримати інформацію і щодо нових рахунків для зарахування єдиного соцвнеску та ознайомитися з новими наказами Міндоходів України про особливості процедури адміністрування єдиного соцвнеску. Аналогічна інформація розміщена в кожному Центрі обслуговування платників податків.

Володимир Задорожний акцентував увагу на тому, що проводячи весь комплекс підготовчих заходів із передачі функції адміністрування єдиного соцвнеску, перш за все,  було налагоджено тісну співпрацю між Головним управління Міндоходів у Полтавській області, Головним управлінням Пенсійного фонду України у Полтавській області, а також фондами соціального страхування. Зокрема, створено захищений канал зв’язку та забезпечено щоденний обмін необхідними даними. Крім того, на сьогоднішній день в органах Міндоходів області проведено всі необхідні кадрові та організаційні приготування: створені додаткові робочі місця для прийняття звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, облаштовані клієнтські місця для зручного формування платниками звітності, тощо. "Одним словом, працівники органів Міндоходів Полтавської області готові надати платникам єдиного соцвнеску всю необхідну допомогу", - підсумував керівник Головного управління Міндоходів Полтавщини та висловив сподівання, що партнерський діалог з усіма учасниками процесу адміністрування єдиного соцвнеску триватиме й надалі.


Наверхнаверх