logo
dollar
euro

Полтавський поет у Києві презентуватиме Франківськ

3:44 23.10.2017 eye 237
Полтавський поет у Києві презентуватиме Франківськ

4 квітня у Києві учасники першої в Україні літературної резиденції для молодих письменників "Станіславський феномен" презентуватимуть альманах есеїв "Принагідні гості". Серед п’яти учасників зустрічі  буде і полтавець – учасник НМО "Magnum Opus" Роман Повзик.

Афіша
Резиденція "Станіславський феномен" - унікальний для нашої країни літературний проект, авторами якого стали Тарас Прохасько, Василь Карп’юк та Віталій Чупак. Двоє молодих авторів, відібраних журі з-поміж заявок, місяць живуть у хостелі "Феномен", знайомляться з Івано-Франківськом і пишуть щотижневі есе. Дана резиденція стартувала у липні 2013 року. 

Олена Герасим'юк два тижні тому читала поезії у Полтаві (фото Сергія Мошенка))
Книга "Принагідні гості" об’єднала під своєю обкладинкою саме ці есеї. Загалом авторів дев’ять (всі, хто був резидентами "Феномену"): Олена Герасим’юк (Київ) та Євген Мехеда (Миколаїв), Назарій Заноз та Роман Чихарівський (Теребовля, Тернопільська обл.), Ірина Роїк та Роман Повзик (Полтава), Анжела Богаченко (Київ), Наталія Єрьоменко (Чернівці) та Юлія Кручак (Житомир). Я бачимо, географія учасників доволі широка. Передмову до книги писав Тарас Прохасько.

Роман Повзик та Ірина Роїк (липень 2014)
На самому заході-презентації книги, з 9 авторів буде представлено п’ять. Окрім Романа Повзика, це будуть виключно дівчата: Герасим’юк, Роїк, Богаченко та Кручак.

Сама книга вийшла у видавництві "Discursus", засновник якого Василь Карп’юк і є ідейним засновником резиденції.

Денис Старостін


Автор: Magnum Opus
Наверхнаверх