logo
dollar
euro

У Полтаві молодь лякали "Астрою"

5:35 19.01.2018 eye 200
У Полтаві молодь лякали "Астрою"

30 березня у кафе "Muza-bar" відбулася презентація психотрилера Олекандра Михеда "Астра".

Організатори заходу – незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus" попрацювали над креативною рекламою презентації. В результаті – концептуальна фотосесія, пов’язана з сюжетом книги і власний трейлер роману.


Полтава серед 11 міст, які відвідує письменник в рамках туру, – третя (до неї були Київ і Харків). Мандрує Михед не один, а з Олександром Ратієм – режисером трейлеру до книги. Саме з демонстрації відео і почалася презентація.


Олександри по черзі розповідали про речі, пов’язані з романом. Якщо Михед розповідав саме про в історію створення книги та власне про сюжет, то розповідь Ратія більше стосувалася зйомок трейлеру.

Як зазначає автор, його метою було написати цікаву книгу. І це завдання було не дуже простим. Олександр різними літературними техніками намагається зберегти увагу автора від першої і до останньої сторінки. Одним з таких прийомів є те, що книга починається з 25-ого розділу і закінчується 0-им.

Письменник і глядачі

За сюжетом книги головний герой Віктор Варецький отримує запрошення на семінар "Астра" в одному з карпатських сіл. Події, які відбуваються там, повністю змінюють його життя і світогляд.

Роман Михед писав протягом півроку. Письменник серйозно підійшов до розбудови сюжету і філософського підґрунтя твору. У "Астрі" зустрічаються посилання на Арістотеля, Гоббса, Макіавеллі і багатьох інших мислителів, які вплинули на розвиток цивілізації.

Режисер Олександр Ратій, який у 2013 році виграв Гран-Прі кінофестивалю "Молодість" розповів, що, читаючи попередню книгу Михеда "Понтиїзм", зрозумів, що з’явився автор, тексти якого можна екранізувати.

Режисер Олександр Ратій та письменник Олександр Михед
Опісля розповіді були запитання глядачів і відповіді на них. Закінчився вечір автографами автора. Кільком глядачам навіть не вистачило примірників, але "Magnum Opus" записав кожного бажаючого і незабаром, з допомогою "Видавництва Аннети Антоненко", в кожного охочого буде книга.

Організатори дякують спільноті "Афіша Полтава" та Сергію Яровікову за допомогу у промоції заходу.

Більше фото тут.

Інтерв’ю з Олександром Михедом буде у наступній публікації.


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх