logo
dollar
euro

Громадська організація "Інститут аналітики та адвокації" розповість про практику державних закупівель у Полтаві

5:18 20.01.2018 eye 807
Громадська організація "Інститут аналітики та адвокації" розповість про практику державних закупівель у Полтаві

1 квітня 2015 року о 12:00 у прес-центрі ОКІА "Новини Полтавщини" відбудеться брифінг представників громадської організації "Інститут аналітики та адвокації" на тему "Державні закупівлі у сфері охорони здоров'я у Полтавській області".

На брифінгу будуть присутні:

1.

Нестуля Юрій Олексійович

виконавчий директор

ГО «Інститут аналітики та адвокації»;

2.

Ромашко Юрій Ігорович

заступник виконавчого директора

ГО «Інститут аналітики та адвокації;

3.

Завадська Поліна Вячеславівна

юрист

ГО «Інститут аналітики та адвокації».


В ході брифінгу планується підняти та обговорити наступні питання, які в цілому стосуються державних закупівель у сфері охорони здоров’я у Полтавській області, зокрема:

1. Корупція у державних закупівлях, офіційні статистичні показники.

2. Про проект "Моніторинг державних закупівель у галузі охорони здоров’я", що здійснюється Інститутом аналітики та адвокації, його завдання та мета.

3. Загальна ситуація державних закупівель у сфері охорони здоров’я у Полтавській області. Наскільки зацікавлена влада у вдосконаленні системи здійснення державних закупівель у сфері охорони здоров’я?

4. Демонстрація та практичне обговорення проміжних результатів проекту "Моніторинг процесу державних закупівель у сфері охорони здоров’я у Полтавській області", зокрема:

4.1. Кількісні показники (запланованих, проведених, відмінених) закупівель обласних та міських закладів охорони здоров’я за 2013 та 2014 роки - порівняння, тенденції;

4.2. Дотримання вимог чинного законодавства України про здійснення державних закупівель щодо оприлюднення річних планів та змін до них за 2013, 2014 та 2015 роки - порівняння, тенденції;

4.3. Порівняння об’ємів бюджетних витрат міських та обласних закладів охорони за результатами проведення процедур закупівель за 2014 рік;

4.4. Пріоритети використання бюджетних коштів міськими та обласними закладами охорони здоров’я за результатами проведення процедур закупівель за 2014 рік - порівняння та тенденції;

4.5. Громадський контроль у сфері держаних закупівель - практична дієвість, демонстрація результатів, тенденції.

5. Про поточні заходи, які здійснює команда Інституту аналітики та адвокації., зокрема про розробку аналітичного звіту "Аналіз державних закупівель у галузі охорони здоров’я у Полтавській області за 2013-2014 роки".

Початок заходу: 12:00 год.

Місце проведення: прес-центр ОКІА "Новини Полтавщини" (м. Полтава, вул. Жовтнева, буд. 45, 5 поверх, к. 517).


Автор: "Інститут Аналітики та Адвокації"
Наверхнаверх