logo
dollar
euro

Дмитро Гайдук розповість у Полтаві казки

19:02 02.10.2013 eye 593
Дмитро Гайдук розповість у Полтаві казки

4 жовтня в 17:30 в приміщенні Полтавської обласної організації НСПУ (вул. Соборна площа, 15) відбудеться вечір казок культового збирача сучасного фолькльора – Дмитра Гайдука.

Дмитро Гайдук – це така велика людина з великою бородою. Це правильно, тому що хорошої людини повинно бути багато. Велику частину часу він займається тим, що живе на світі, і це у нього дуже непогано виходить.

Але відомий він перш за все своїми казками – їх читають, слухають і розповідають люди у різних частинах світу. Тому вони й називаються народними.

Дмитро в 1987–1998 рр. жив у Полтаві, після чого переїхав до Москви. Починав як перекладач таких робіт як "Містики XX століття", "Енциклопедія забобонів", "Енциклопедія пророкувань", "Магія в теорії і на практиці" Алістера Кроулі.

Став відомий завдяки своєму проекту, що існує з 1995 р., – "Растаманські народні казки" – збірки фольклору самобутньої культури того часу. Зараз зайнятий тим, що гастролює країнами СНД і їздить по світу, збираючи місцеві історії , казки і притчі, переказуючи їх потім. Таким чином Дмитро Гайдук давно вийшов за рамки казок растаманських і з задоволенням розповідає казки народів світу, довгі і наділені глибоким змістом індійські притчі і просто цікаві історії, які описують реалії сучасного суспільства, названі "цивільними казками".

Дмитро-Гайдук
Що: вечір казок Дмитра Гайдука
Де: будинок Національної спілки письменників України (вул.Соборна площа, 15)
Коли: 4 жовтня о 17:30
Ціна: 50грн в день заходу, 40 грн – передпродаж (за телефонами: (063) 285-25-22, (096) 202-49-27 – Олександр)
Організатори: незалежне мистецьке об'єднання "Magnum Opus", "Що, Де, Коли", "Point".


Наверхнаверх