logo
dollar
euro

У Полтаві презентували відеопроект "#Встол"

3:20 18.10.2017 eye 312
У Полтаві презентували відеопроект "#Встол"

19 березня до ПНПУ імені В. Г. Короленка завітали молоді поети із незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus". Вони розповіли та показали студентам про один зі своїх проектів під назвою "#Встол".

Варто сказати, що "#Встол" ― це відеопроект, в якому учасники читають вірші маловідомих або вже забутих поетів.

До педуніверситету "маґнумці" завітали з метою розповісти майбутнім вчителям та журналістам про талановитих людей, які з тих чи тих причин не змогли гідно заявити про себе за життя, або були незаслужено забуті по його закінченні. Зустріч відбувалась у формі презентації. Ведучі коротко розповідали про талановитого письменника, а потім показували відео, на якому молоді люди читали вірші цього автора.

Глядачі-студенти
Всього було представлено 2 сезони проекту. Це були і веселі, і сумні, і, навіть деякі психопатичні вірші. Деякі знайомі автори постали у новому світлі.

Наприклад, організатори представили у цьому проекті вірш відомого українського поета Павла Тичини. Публіциста було показано у новому образі. Це було зроблена для того, аби змінити ставлення людей до його творчості та знищити висловлювання по типу "Краще з'їсти кирпичину, ніж учить Павла Тичину".

Анна Єгорова читає вірш Павла Тичини
Активісти сподіваються, що ця зустріч не пройшла дарма і кожен, хто був присутній на цьому дійстві, зрозумів той смисл, який намагалися донести поети.


Автор: Наталя Гостило
Наверхнаверх