logo
dollar
euro

У Полтаві громаду вчитимуть протидіяти корупції

14:20 21.01.2018 eye 296
У Полтаві громаду вчитимуть протидіяти корупції

19 березня 2015 р. о 11.00 в Полтавській філії Суспільної служби України (вул. Соборний майдан, 15) відбудеться публічне регіональне обговорення "Створення нової  системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!".

Організаторами заходу став рух "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" (www.nihabarnyctvu.org.ua). Одною з дострокових цілей ініціативи є зниження рівня сприйняття корупції в Україні і підняття у світовому рейтингу на 100 позицій вверх (сьогодні Україна на 144 місці серед 176 країн світу).

Метою проведення заходу є надання учасникам обговорень корисної інформації щодо новостворених антикорупційних органів. Також тут розкажуть, як громадські організації Полтави можуть співпрацювати з ними. Під час обговорень громадські активісти зможуть отримати корисні матеріали щодо протидії хабарництву у різних сферах суспільного життя.

Активісти матимуть змогу висловити свою думку щодо актуальних методів протидії корупції на Полтавщині та поділитися корисним досвідом у цьому напрямку.

Модераторами обговорення виступлять  голова Національного Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів", адвокат Сергій Гула та адміністративний директор Transparency International Україна Анатолій Стоян.

В разі виникнення запитань: (099) 743-76-46.

Довідка: Transparency International — міжнародна громадська організація по боротьбі з корупцією та дослідженні питань корупції у світі. Заснована 1993 року у Берліні колишнім директором Світового банку Пітером Айґеном.

Відома публікацією свого щорічного Індексу сприйняття корупції (ІСК) у країнах світу. На сьогодні має близько 100 національних осередків.


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх