logo
dollar
euro

8 березня. Ганна

2:36 20.10.2017 eye 164
8 березня. Ганна

Вчора відкоментив відео одного пристаркуватого клоуна на ютубі, а сьогодні у сповіщення прийшла відповідь такої собі Ганни.

Панянка гаряче відстоює честь російських "діячів культури", які очорнюють і паплюжать все українське, а також радить мені змінити прізвище на Волощенко чи Волошко, натомість моє рекомендує залишити для користування "руським людям".

Натискаю на миловидне зображення цієї україномовної юзерки з третім розміром та імперськими замашками.

11015914_838521599547576_5886312184273658699_n

Інформація про себе в Гугл+: м.Київ, працює в Нафтогаз. Ага, так ми і повірили. Пошук фото у гуглі видає посилання на конкурс Miss Breast-2011, товари зі збільшення розміру грудей та еротичні фотошпалери. Ніякої Ганни, звичайно, не існує.

Що ж, фсбшні, медведчуківські та псевдоопозиційні боти-пропагандисти потроху еволюціонують: тепер вони не тільки бездумно і невпопад копіюють і вставляють потрібні замовникам меседжі у коментах новинних сайтів і соцмережах. Ці спамери подолали наступний рівень розвитку - створити профіль із жіночим іменем, а для популярності і ваги написаних коментарів поставити на аватарку фото вродливиці з великими грудьми! А тепер ось вовки в овечій шкурі ще й навчилися писати українською для прикриття, надіючись таким чином завоювати довіру і вплив на уми україномовних.

Непоганий хід, звичайно, з огляду на те, що нині багато українців з підозрою дивляться навіть на конструктивні російськомовні тексти.

Тільки от українських чоловіків так легко не обманути, ми ще відрізняємо чорне від білого (правда, не завжди синьо-чорне від біло-золотого smile emoticon ), а проплаченого задрота-спамера від нормальної дівчини. "Берегитесь женщин", та не всіх, а тільки ФСБшних ботів!

Жінки, дівчата і бабусі, берегині сімейного вогнища та принципові феміністки! Вітаю!


Автор: Олексій Волошин
Наверхнаверх