logo
dollar
euro

Презентація соціального проекту "Ідея від волонтера"

2:23 21.01.2018 eye 386
Презентація соціального проекту "Ідея від волонтера"

Презентація єдиного соціального проекту по відродженню сільських територій під назвою "Ідея від волонтера" відбулась 3 березня 2015 року у Полтаві на відкритій громадській платформі "Нова Полтава".

Доповідачами цього проекту були: Генеральний Директор Центру Української Культури та Мистецтв, Світлана Долеско; представник ГО "Туристичне село Полтавщини" Олександр Куденець; завідувач кафедри фольклористики Інституту філології Київського національного університету ім. Т. Шевченка Олена Івановська;  координатор міжнародних волонтерських таборів "СВІТ-Україна" Яніна Волкова.

img_2375-675ac
Суть проекту "Ідея від волонтера" – розвиток сільської місцевості в 3 етапи. Перший етап – теоретична частина. Волонтер виставляє власну ідею в якійсь з 8 тем: народна кулінарія, економічне й соціальне покращення сільських територій, вело- і екотуризм як запорука здорового села, боротьба з корупцією в сільській місцевості, розвиток здорового органічного харчування, зелений туризм, природоохоронні заходи на сільських територіях, охорона культурної та історичної спадщини села.

img_2413-1365a
Комплекс цих тем забезпечить гарний результат, і висвітлить чи не всі проблеми села. Волонтери мають змогу завантажити з сайту проекту "Ідея від волонтера" анкету й подати цікаві ідеї. Функцію волонтера може виконувати будь хто, незалежно від віку й соціального статусу. Другий етап – залучення експертів для відбору найкращих волонтерських ідей і презентація відібраних проектів вітчизняним та іноземним інвесторам. Останній етап – практична частина, безпосереднє втілення в життя. "На протязі двох років ми плануємо впроваджувати ці проекти в Зіньківському та Диканському районах, але по розміщенню волонтерських таборів розпочнемо з Опішні, де сформована база зеленого туризму. Але якщо ці проекти будуть успішні то впроваджувати плануємо в інших районах і навіть в областях", – зазначає Олександр. Волонтер отримає належні для роботи умови і допомагатиме в реалізації проектів, на які надійшли кошти.

img_2482-e6739

Місія проекту "Ідея від волонтера" побудує надійний фундамент для побудови завтрашнього нашого українського майбутнього!

Впроваджували та підтримали цей проект такі організації: Центр Української Культури та Мистецтв - м. Київ; ГО "Туристичне Село Полтавщини" - с. Опішня; ГО "ВелоПолтава" - м. Полтава; Громадська платформа "Нова Полтава" - м. Полтава; Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів "Органічна Україна" - м. Київ; Міжобласна волонтерська організація "СВІТ-Україна" - м. Харків; Творче об’єднання "Старий хутір" - с. Опішня; Магазин велосипедів "ВелоЦентр" - м.Полтава; neWstandart.Club - Ресурс № 1 для Сталого Підприємництва в Україні  - м. Бурштин; Кафедра Фольклористики Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка – м.Київ.

За сприянням: Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні; Опішнянська територіальна громада; Зіньківська  райдержадміністрація; Диканьська райдержадміністрація.


Автор: "Туристичне село Полтавщини"
Наверхнаверх