logo
dollar
euro

Полтавцям розкажуть, як вирішувати конфлікти та вести переговори

11:42 24.01.2018 eye 156
Полтавцям розкажуть, як вирішувати конфлікти та вести переговори

21-22 березня у Полтаві відбудеться тренінг "Вирішення конфліктів та ведення переговорів". Але спочатку учасників чекає випробування у вигляді конкурсу.

Всеукраїнська мережа "Громадські ініціативи України" спільно з Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром "Європейський клуб" оголошує конкурс на участь у тренінгу "Вирішення конфліктів та ведення переговорів".

Участь у ньому можуть взяти активісти неурядових організацій, ініціативних груп та незалежних медіа (представників громадянської журналістики) з Полтавської та Харківської областей.

Сам тренінг відбудеться у Полтаві 21-22 березня 2015 року в рамках проекту "Підтримка громадських ініціатив в Україні".

Ініціатива направлена на розбудову громадянського суспільства в Україні на рівні місцевих територіальних громад для 6-ти областей (Полтавської, Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської) та налагодження кооперації локальних організацій з цих областей з іншими неурядовими організаціями України.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету або надіслати анкету учасника на електронну пошту [email protected] з темою листа: "Тренінг у Полтаві".

Останній термін подачі заявки: до 18.00 12 березня 2015 року.

Навчання, проживання, харчування для учасників забезпечують організатори. Запрошеним учасникам тренінгу при необхідності компенсовуватиметься проїзд.

Довідка: Проект "Підтримка громадських ініціатив в Україні" здійснюється завдяки фінансовій підтримці Національного фонду демократії (NED), адмініструється ВОМГО "Наше Поділля" у співпраці з ГО Товариство Лева та ВГО СУМ в Україні та партнерськими НУО з 16 регіонів України в рамках діяльності мережі "Громадські ініціативи України". В рамках проекту також відбудуться семінари для активістів громадянського суспільства з Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей, стажування в кращих неурядових організаціях України, що займаються місцевим розвитком, та збір кращих успішних практик діяльності неурядової організації для місцевої громади.


Автор: Наталя Гостило
Наверхнаверх