logo
dollar
euro

Молоді театрали їдуть до Харкова, щоб представити Полтаву на фестивалі

20:24 21.01.2018 eye 160
Молоді театрали їдуть до Харкова, щоб представити Полтаву на фестивалі

28 лютого Полтавська театральна лабораторія "ПолТеЛа" представить свій наворочений спектакль "Хочубоюсь" на фестивалі "Я і Села Брук", що відбудеться у Харкові в ЄрміловЦентрі – платформі для представлення сучасного мистецтва.

Афіша
Ось вже близько трьох років під керівництвом Ірини Гарець існує театральна лабораторія "ПолТеЛа". Метою проекту є популяризація сучасної драматургії в Полтаві. Учасники проекту - люди різного віку і спеціальностей, переважно - молодь.

- Ірино, чому ви вирішили взяти участь у фестивалі "Я і Села Брук"?

- До Харкова на фестиваль "Я і Села Брук" нас запросили організатори, з якими ми дружимо і співпрацюємо вже не перший рік.

- Який спектакль збираєтесь представити у Харкові?

- Ми вирішили показати бліц-спектакль "Хочубоюсь", головну роль в якому буде виконувати Щирість.

- Багато людей бере участь у виставі?

- У виставі спочатку брали участь більше артистів, але у зв'язку з терактами в Харкові (приносимо свої співчуття сім'ям і віримо) представляти спектакль будуть вісім артистів.

Творча атмосфера у театральній лабораторії ПолТеЛа (фото - vk.com)

- Як ви вважаєте, чи потрібен зараз театр суспільству?

- Театр в моєму розумінні - ефективний інструмент у формуванні здорового і благополучного суспільства. Якщо ти чесний в своїй роботі, розумієш що і кому ти хочеш сказати, то ти автоматично ставиш правильні питання перед глядачем. Не проповідуєш богоподібно, що потрібно і як потрібно, а розмовляєш. У цьому діалозі народжуються нові ефективні рішення багатьох соціальних і особистих проблем.

- Уже є якість плани на подальше майбутнє?

- В майбутньому плануємо перейти від читки до постановок. Пройшовши перший етап "АртТюзАрта", ми отримали завдання на постановку чудової п'єси О.Міхайлова "Телеграма". Це новий цікавий етап. Будемо працювати.


Автор: Наталя Гостило
Наверхнаверх