logo
dollar
euro

24 лютого у Полтаві готується проплачений мітинг

19:17 19.01.2018 eye 238
24 лютого у Полтаві готується проплачений мітинг

Учора мені повідомили, що такий собі Андрюша Коновалов (http://vk.com/id55935571), голова студентського культурно-масового сектору ПНПУ, пропонує людям за 50 грн прийняти участь у мітингу якоїсь мутної партії біля Полтавської ОДА 24 лютого з 10 до 13 години. На жаль, це оголошення на своїй стіні він вже видалив, мабуть соромиться. Добре, що існують скріншоти!))

Судячи з його профілю і розповідей деяких знайомих, йому 21 рік, належить до мистецького об’єднання Magnum Opus (http://vk.com/magnum_opus_poltava), автор банальних віршів (http://vk.com/anderkonovalov) і любитель випити зайвого. Записний "патріот" і "європеєць": має вишиванку, виставляє хіпстерські фотки себе на Майдані (з’їздив на халявний концерт Океану Ельзи) і ходить в кіно на "Сильніше, ніж зброя". Все як годиться.

Але у непростий час, коли хтось воює, гине на фронті або вкладає всі свої сили у допомогу нашим бійцям, відстоюючи суверенітет і право України на демократичний розвиток, цей сопляк агітує інших підзаробити трохи брудних грошенят на проплаченому мітингу під ОДА, якраз біля меморіалу загиблим за ідею героям Небесної Сотні! На тому самому місці, де беркути стріляли гумовими кулями в полтавців ще рік тому! Запевняє, що точно заплатять. А за декілька днів до цього діловий хлопчина на радіо Лтава цинічно та пафосно розказує слухачам про ідеали Революції Гідності, побудову громадянського суспільства і європейські цінності (http://www.ltava.poltava.ua/news/10251)! Ніби щось про це знає...

Завтра, якщо вийде, планую подивитися на мітинг найдешевших 2-доларових проституток у світі, за попередньою інформацією вони збиратимуться на площі перед ОДА, орієнтовно 10-13 години. Хочеться глянути овочам у очі і запитати, скільки коштує їхня совість, і чи їм точно заплатили і не кинули. Вони нічим не кращі за регіоналів/молодих регіоналів (яких тепер, коли вже можна це спокійно робити, самі критикують): безпринципність, користолюбство, пристосуванство – ідентичні, тільки у жовто-синій псевдопатріотичній обгортці. Якщо на цей мітинг "проти регіоналів" немає охочих прийти щиро, безплатно, то нахуй такий мітинг!

Особливо гірко все це писати, читаючи новини з Харкова, де на Марші Єдності загинули внаслідок теракту люди, які справді за покликом серця прийшли на площу.

Просто запам’ятайте це обличчя (зараз чувак ходить зі смішною бородою), його ім’я та назву так званої нової партії "Відродження".

З 23-м фєвраля, Андрюшо! З 23 фєвраля, овочі!

WeZ97clgU2I

Робота? ти нічого не переплутав? політична проституція в Україні ще не внесена в перелік професій!

GNoBAYGcnH4

Для тих, хто зовсім не в курсі: зазвичай спонсори відстьогують бабло таким "оленеводам" за кожного приведеного на їх мітинг "оленя" або видають пачку грошей, скажімо, половина з яких іде на виплату оленям, а інша – в кишеню оленеводу. Все заперечує.

tkFSd_Jeji4
Андрюша Коновалов з друзями на Майдані

oSxuM8nd9S4

Суперпатріот співає національний гімн у вишиванці! Тут навіть безплатно!

W3-jNCix4TQ
Ганьба!

 


Автор: Олексій Волошин
Наверхнаверх