logo
dollar
euro

В Україні минув конкурс есеїв про медицину. Наймолодшій учасниці - 12 років

14:14 18.01.2018 eye 292
В Україні минув конкурс есеїв про медицину. Наймолодшій учасниці - 12 років

З 1 листопада 2014 року по 30 січня 2015 в Україні проводився конкурс есеїв "Я - міністр охорони здоров’я". За результатами конкурсу було обрано 3 найкращі твори.

Всього на пошту Інституту аналітики та адвокації (ІАА) надіслали понад 80 есеїв. Вік і рід зайнятості авторів - дуже різний: були і викладачі, і медики, і студенти, і школярі. Наймолодшій учасниці - 12 років.

Автором есею, що здобув перше місце, є Андрій Дудник, 32-річний асистент кафедри фтизіатрії Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова. На сьогодні Андрій є регіональним координатором програми "Зупинимо туберкульоз в Україні" за підтримки Глобального Фонду боротьби з туберкульозом, СНІДом та малярією. Варто відзначити, що Андрій першим надіслав свій твір на пошту ІАА, тому він - перший і хронологічно, і за наповненням тексту.

Друге місце належить Анастасії Токаревій. Вона - одна з наймолодших учасниць конкурсу, однак її текст вразив журі серйозністю та дорослим підходом до проблеми. Анастасії 15 років, вона навчається у загальноосвітній школі №3 м. Звенигородка (Черкаська область).

Третє місце заслужено відійшло до Ілони Хмельової, студентки магістратури Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Автори трьох найкращих есеїв отримали винагороду. ІАА не виключає також подальшої співпраці з авторами есеїв, відзначених експертами. На нашому сайті (http://iaaukraine.org/) усі охочі можуть ознайомитися з текстами.


Автор: "Інститут Аналітики та Адвокації"
Наверхнаверх