logo
dollar
euro

Прочитай і передай іншому

20:36 05.02.2015 eye 166
Прочитай і передай іншому

У сучасному світі, де панує Інтернет, люди зовсім перестали читати книжки. Але існують організації, які намагаються боротися з цієї тенденцією. Така існує і у нашому місті. У травні 2014 року у Полтаві Анною Куриленко була створена організація "Буккросинг". Мета проекту полягає у безкоштовному обміні книжок.

Спочатку таку організацію було створено у Сумах, а через тиждень Анна вирішила запровадити такий же проект у Полтаві. Мета його ― безкоштовний обмін та дарування книг, популяризація читання, знайомство з новими цікавими людьми, спілкування.

Засновник буккросингу Анна Куриленко (фото - vk.com)
Книжки читають дуже різні. Виставляють багато книжок Стівена Кінґа, українських авторів, Ремарка, Паланіка, Роулінґ.

Зараз до цієї організації долучилось майже 700 людей. Зазвичай люди вирішують про обмін у приватних повідомленнях, і вже там домовляються про зустріч, тому точну кількість людей назвати важко.

Часто трапляються цікаві історії. Наприклад, є одна дівчинка, яка завжди кладе якісь листівочки, подаруночки, підписує книгу якоюсь цікавою цитатою. Також був випадок, коли  хлопець впізнав дівчину, з якою познайомився 2 роки тому в маршрутці. Іноді люди, добре знайомі з Анною, приносять їй шоколадки.

Книжки на інтелектуальній барахолці (vk.com)
"Буккросинг" збирали книги на інтелектуальну барахолку та передавали їх активістці Нато Мікеладзе, а вони вже їх продавали. Кошти з проданих книжок витратили на купівлю всього необхідного для бійців АТО.

Зараз проект не проводить заходів, бо вважають, що ще, мабуть, не доросли. Але у майбутньому організація збирається влаштовувати зустрічі буккросерів, обговорення, обмін, чайок, печиво. Нещодавно Анна купила нових книжечок та збирається зробити на днях розіграш.


Автор: Наталя Гостило

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх