logo
dollar
euro

За пророцтвом Кейсі, у 2015-му інопланетяни прилетять до нас з ультиматумом

2:05 18.01.2018 eye 562
За пророцтвом Кейсі, у 2015-му інопланетяни прилетять до нас з ультиматумом

Передбачаємо, що у багатьох співвітчизників виникне запитання: "а хто цей Кейсі". Тому спочатку коротко про нього.

Едгар Кейсі (1877-1945) - один з найшанованіших (поряд з Нострадамусом) провісників у Західній Європі і Північній Америці. Народився і жив він на території Сполучених Штатів Америки. Його феноменальні здібності заглянути за завісу часу - в минуле і майбутнє - проявилися в ранньому дитинстві. За одними даними, Едгар Кейсі був автором близько 26 тисяч пророцтв на різні теми; за іншими - понад 16 тисяч. Переважна їх більшість була зроблена ним в особливому стані трансу, що нагадує сон, тому його називали "сплячим пророком".

Зазначаючи, що з того, що він передбачив, не все збулося, дослідники і біографи констатують: багато з його пророцтв вражає своєю дивовижною точністю. Він був правий, передбачивши дві світові війни, назвавши дати їх початку, закінчення і переможців (третьої світової війни він не передбачав). З вражаючою точністю він передбачив кінець епохи комунізму, розпад СРСР. У публікаціях наводиться такий його вислів з цього приводу в далекому 1945 році: "Не встигне закінчитися XX століття, як настане крах комунізму... Комуністи втратять там свою владу... Спроба керувати "не лише економічним, а й інтелектуальним і духовним життям" людей у Росії була не лише беззаконною, але, на щастя, і приреченою на провал. Це призводить до труднощів там, де вони не мають бути. Це стосується й інших країн з комуністичним, фашистським або нацистським режимом".

З великим занепокоєнням Едгар Кейсі прогнозував сплески землетрусів, повеней, змін клімату на планеті, що знайшло підтвердження. У його пророцтвах зафіксовано: набуття Ізраїлем статусу самостійної держави; здобуття Індією незалежності; зростання політичної і економічної потужності Китаю. Пророцтва Кейсі також стосувалися багатьох винаходів, до яких людство прийшло через десятиліття. Найбільше з цієї категорії стосується медицини. Так, у 1920 році медіум заявив, що "настане день, коли за каплею крові діагностуватимуть усі захворювання людини аж до раку і шизофренії". І це зрозуміло - упродовж багатьох років він займався медичною діагностикою, допомагав тисячам людей лікуватися від важких хвороб. Й досі допомагає своїми порадами, що містяться в більш як 14000 текстах "зчитувань", які має в своєму розпорядженні Архів клініки у Віргінії-Біч, яку Кейсі відкрив у 1929 році і в стінах якої пророкував і зціляв. 

Все для взуття http://obuv-complekt.com/ - матеріали для ремонту в нашому  інтернет-магазині. А також комплектуючі для взуття від кращих українських та зарубіжних виробників. Понад 5000 видів матеріалів для ремонту взуття!

Дуже великі надії Едгар Кейсі у своїх пророцтвах пов'язував із освоєнням космосу, зокрема, передбачав освоєння інших планет за допомогою марсіан. А в 2015 році, передбачав віщун, на Землю здійснять посадку представники Космічної Співдружності. Ультиматум інопланетних мешканців буде таким: людство житиме в мирі і злагоді чи загине. Чи збудеться воно? Поживемо - побачимо чи почуємо. Але тут доречно сказати: Едгар Кейсі не гарантував точного втілення в реальність прогнозованих ним подій, неодноразово стверджував: нічого не можна зумовити остаточно; майбутнє - всього лише можливість; майбутнє - багатоваріантне; дуже багато залежить від того, як живуть і чинять люди, як ставляться один до одного... "Необхідно, - вважав віщун, - навчитися так поважати індивідуальність людини, щоб кожна душа стала хранителем свого брата, свого ближнього. Тоді виникнуть певні обставини в політичних, економічних і загалом у людських стосунках, за яких з'явиться відчуття рівності або сильне усвідомлення її необхідності... Обов'язком усіх тих, хто має ідеали - окремих людей, груп, суспільств - має бути втілення цих ідеалів у життя".

...Дослідники звертають увагу ще на одну загадку феномену Кейсі, яка полягала в тому, що під час сеансу він диктував вказівки тридцятьма мовами, хоча в безсонному стані володів тільки рідною англійською. Дійсно загадка! Адже в школі Едгар провчився лише вісім класів і змушений був піти працювати: сім'я не могла дозволити собі витрати на його подальшу освіту. Звичайно ж, він міг розбагатіти і продовжити навчання за допомогою репетиторів, виконуючи замовлення найбагатших людей, які просили його підказати шляхи подальшого примноження капіталів. Але, виконавши кілька таких замовлень, Кейсі відмовився, оскільки кожного разу відчував втрату енергії, слабкість і спустошення. У результаті дійшов висновку, що він має використати свій дар тільки для допомоги нужденним і хворим. Про свою місію говорив: "Я намагаюся пам'ятати, що Бог єдиний, який все знає, і що Він говорить мені, що мені треба робити те, що написано у Біблії. Я так і намагаюся  вчиняти".

А щоб забезпечити сім'ю (у 1903 році Кейсі одружився на Гертруді Еванс, яку дуже кохав; у подружньої пари було троє дітей) не залишав роботу фотографа, займався городництвом і садівництвом, консервував овочі та фрукти.

...Пророк точно назвав дату своєї смерті 3 січня 1945 року 19:15. Кейсі помер у віці 67 років. Він похований у Хопкінсвіллі. Останніми його словами були: "Як сильно світ сьогодні потребує Бога".

Про Едгара Кейсі О.І.Реріх писала так: "Явище Кейсі - явище чудове. Звичайно, воно відбувалося під Променем Сил Світла. Сам Кейсі був напрочуд морально чистою людиною, важко знайти йому заміну. Такі провідники, медіатори потрібні, але без внутрішньої чистоти неможливо мати такого високого, дивовижного прояву Сил Світла". Напевно і сам Кейсі розумів, що він дуже потрібний людству, тому пообіцяв відродитися в 2100 році.


Автор: Полтава Сьогодні
Наверхнаверх