logo
dollar
euro

Комунальники Полтави готуються до снігів

14:46 02.10.2013 eye 476
Комунальники Полтави готуються до снігів

Начальник управління житлово-комунального господарства міськвиконкому Сергій Сінельник повідомив, що вже проведені конкурсні торги на закупівлю трьох колісних тракторів МТЗ-82.1 на загальну суму 585 000 грн.

На придбання трьох солерозкидачів передбачено витратити ще 3 328,43 тис.грн. із міського бюджету. Після минулого сезону в місті залишились певні запаси антиожеледних засобів: піщано-соляна суміш, сіль з антизлежувачем, пісок. Щоб поповнити їх запаси витратять іще 625,2 ти. грн.

Крім того, розроблена проектно-кошторисна документація "Відновлення гідрологічного режиму та санітарного стану річки Ворскла на ділянці від с. Крутий Берег до залізничного мосту в с. Дублянщина" І-ша черга, яка передбачає проведення комплекс робіт по намиву піщаної суміші для потреб міста. Планується намити 8,0 тис. т., роботи коштуватимуть 300,0 тис. грн. Розпочатись вони повинні вже найближчим часом.

Вже підготували для роботи в зимовий період 85 одиниць комунальної техніки. КАТП-1628 готове надати на прибирання міста від снігу 17 одиниць техніки. А в "ПМШЕД" можуть стартувати вже 62 одиниці: 10 піскорозкидачів, 3 солерозкидачі з відвалом, по 3 автогрейдери і бульдозери, 10 навантажувачів і один фронтальний навантажувач. Від КП "Декоративні культури" взимку працюватимуть 5 тракторів і самоскид.


Наверхнаверх