logo
dollar
euro

Полтавську молодь запрошують досліджувати проблеми міста

12:51 22.10.2017 eye 120
Полтавську молодь запрошують досліджувати проблеми міста

"Інститут Аналітики та Адвокації" започатковує проект "Інститут громадської думки" і запрошує молодь до участі у ньому.

Мета проекту - з’ясувати актуальні для полтавців проблеми шляхом соціологічних досліджень.

Участь громади у прийнятті соціально-значущих рішень - необхідна умова для конструктивного діалогу між владою та громадянами. Для цього потрібно з’ясувати актуальні питання, важливі для більшості. Найбільш ефективний інструмент для цього - дослідження громадської думки.

Проект буде мати декілька напрямків. По-перше, його учасники будуть досліджувати думку населення щодо подій та явищ, які відбуваються у різноманітних сферах суспільного життя у межах міста, країни і світу в цілому. По-друге, за результатами досліджень будуть визначатися нагальні потреби громадськості.

Крім того, одним із напрямків проекту – з’ясувати думки громадян з приводу прийнятих владою рішень, дослідження настроїв суспільства стосовно її роботи. За отриманими результатами експерти будуть аналізувати проблеми міста і надавати рекомендації для їх ефективного подолання. Це дозволить державним органам оперативно реагувати на свої недопрацювання.

Для того, щоб прийняти участь в проекті, потрібно надіслати резюме та мотиваційний лист до 16.12.2014 року включно на електронну адресу: [email protected]


Автор: "Інститут Аналітики та Адвокації"
Наверхнаверх