logo
dollar
euro

Сергій Василюк, "Magnum Opus", "Онейроїд" та "ДельТора" об’єднаються заради допомоги українським військовим

16:35 23.09.2019 eye 547
Сергій Василюк, "Magnum Opus", "Онейроїд" та "ДельТора" об’єднаються заради допомоги українським військовим

У неділю, 30 листопада, о 17:30 в арт-пивниці "Сто доріг" (вул. Паризької Комуни, 18) відбудеться благодійний концерт, присвячений річниці подій на Майдані.

У музичній складовій заходу – виступи полтавських гуртів "Онейроїд" і "ДельТора". Поетичну частину представлятимуть учасники незалежного мистецького об'єднання "Magnum Opus" – Андрій Коновалов, Анна Ютченко, Містер Коржик та Ірина Мисник. Андрій і Коржик свого часу читали вірші про Україну на головній сцені на майдані Незалежності у січні цього року.

Анна Ютченко
Хедлайнером концерту стане лідер відомого гурту "Тінь Сонця" Сергій Василюк – активний учасник Євромайдану.

Організатори заходу – журналіст Костянтин Корягін та "Oneyro Promo Group".

Онейроїд (фото – 4gk.com.ua)
Спочатку ми планували зробити захід 21-ого листопада, день, який вважається початком Євромайдану. Але потім таки вирішили, що концерт має пройти 30-ого, бо для багатьох це і є справжній перший день, – говорить Костянтин. – Сергія Василюка запросили, тому що вся його творчість пронизана мотивами національно-визвольної боротьби, козацькими символами.

Андрій Коновалов
30 листопада назавжди увійде в історію України як день, коли мирний протест проти не підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС закінчився побиттям студентів і переріс у боротьбу за зміну влади.

Виручені кошти будуть віддані Полтавському Батальйону Небайдужих, який опікується допомогою українським військовим в зоні АТО.

Денис Стерн, Ірина Мисник та Містер Коржик (Третій Мегамарш у вишиванках у Полтаві)
Що: концерт до річниці Євромайдану.

Де: арт-пивниця "100 доріг" (вул. Паризької Комуни, 18).

Коли: 30 листопада о 17:30.

Ціна: 40 грн.


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх