logo
dollar
euro

"Magnum Opus" оновлюється і проводить конкурс на новий логотип

7:40 18.01.2018 eye 216
"Magnum Opus" оновлюється і проводить конкурс на новий логотип

До участі в конкурсі запрошуються усіх, хто має ідеї для айдентики і може представити її у графічному оформленні.

Незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus" вже три роки функціонує у Полтаві. Його учасники ставлять собі за мету популяризувати сучасну українське мистецтво (зокрема, літературу), постійно шукають молоді таланти, влаштовують різні заходи. Одним словом – ставлять Полтаву на літературну карту країни.

Наразі учасники вирішили, що об’єднанню пора змінюватися і оновлення це слід починати з логотипу. Попереднє лого, яким "Magnum Opus" користувався півтора року, було авторства кременчуцького художника-концептуаліста Сергія Брильова (Остромисла).

За умовами конкурсу потрібно створити сучасний, оригінальний логотип, який складається з символу і тексту, що співвідносяться з суттю діяльності "Magnum Opus". Обов'язкові вимоги: один логотип потрібен латинкою та два - кирилицею (Магнум Опус, Маґнум Опус, Magnum Opus). Використайте у роботі максимально 3 кольори (якщо більше - потрібно обґрунтувати), а також зробіть чорно-білий варіант. Формат: векторний (можна растровий, але тоді у розширенні .png не менше 1200х1200).

Крайній термін подачі - 30 листопада 2014 року.

Для участі потрібно надіслати розроблену айдентику на е-мейл [email protected]

Переможця визначатимуть учасники НМО "Magnum Opus", він отримає 200 грн, а також приємні бонуси.


Автор: Роман Повзик
Наверхнаверх