logo
dollar
euro

Засудженим Кременчуцької виправної колонії надсилають засоби особистої гігієни з забороненими предметами

22:53 09.12.2019 eye 1702
Засудженим Кременчуцької виправної колонії надсилають засоби особистої гігієни з забороненими предметами

Засудженим Кременчуцької виправної колонії (№69), що на Полтавщині надсилають засоби особистої гігієни з забороненими предметами

30 вересня 2013 року до Кременчуцької виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№69) на ім’я засудженого К., надійшла посилка від громадянина Б.

Працівниками даної установи під час догляду посилки було виявлено та вилучено речовину рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані, що була замаскована в кришці крему для взуття "Сільвер".

Цього ж дня, надійшла передача засудженому С. від громадянина О., що проживає у Кременчуці. При догляді речей, що знаходились в передачі було виявлено та вилучено речовину рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані, що містилася в балоні піни для гоління "ДЖІЛЕТ".

IMG_5052
По даним фактам було викликано слідчо-оперативні групи Крюківського районного відділу Кременчуцького міського управління УМВС  України в Полтавській області. Наразі проводиться досудове розслідування.

Заборонені предмети не потрапили до рук засуджених завдяки пильності та відповідальності працівників даної установи, - підкреслює прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.

До теми: Засудженим у Кременчуцьку виправну колонію мобілки відправляють… в капусті


Наверхнаверх