logo
dollar
euro

У Полтаві затримали серійного грабіжника завдяки відео з автомобільного реєстратора

1:11 16.12.2019 eye 799
У Полтаві затримали серійного грабіжника завдяки відео з автомобільного реєстратора

Працівники карного розшуку Київського райвідділу міліції Полтави нещодавно затримали двадцятирічного полтавця, який протягом останнього місяця скоїв три пограбування.

Злочини чоловік скоював головним чином вдень. Жертвами обирав жінок, які самі йшли безлюдними вулицями. Хоча потерпілі і бачили нападника, однак, через шоковий стан, у якому вони перебували, описати докладно його зовнішність працівникам міліції так і не змогли. Якщо зважати на те, що зловмисник на місці скоєння злочинів не залишав після себе жодних слідів, то шукати його за подібних обставин було все одно, що голку в стогові сіна.

Через декілька днів після скоєння другого пограбування, оперативники отримали інформацію, яка дозволила їм зрушити з "мертвої точки" та почати пошук злочинця. Справа в тому, що одна з потерпілих випадково зустріла свого кривдника на вулиці. Завдяки цьому, зі слів жінки працівники міліції отримали досить детальний опис зовнішності злочинця і спростували своє припущення про те, що грабіжник є "гастролером", який приїздить до Полтави лише для скоєння злочинів. Оперативними заходами було встановлено приблизний район проживання зловмисника. Міліціонери у цивільному одязі здійснювали патрулювання з метою затримання злочинця. Правоохоронці, як кажуть, йшли уже по слідам грабіжника, однак, до його затримання, він встиг скоїти ще один злочин.

Під час роботи на місці скоєння третього пограбування, край дороги, якою побіг з місця злочину нападник, працівники міліції виявили автомобіль із відеореєстратором. Під час перегляду відео з реєстратора, потерпіла в одному з перехожих впізнала свого кривдника. "Завдяки цьому, у нас з’явилось фото грабіжника, - розповідає начальник Київського райвідділу міліції Полтави полковник міліції Владислав Ліщенко. – Силами оперативних працівників ми організували практично цілодобове патрулювання у районі його ймовірного проживання. За декілька днів міліціонери зустріли підозрюваного в одному із парків та затримали його".

Зловмисник свою провину повністю визнав. На своє виправдання говорить, що скоював злочини з благою метою – щоб спасти свою дівчину. "Дівчина, із якою я проживаю, нещодавно захворіла, - розповідав він працівникам міліції. – Для лікування їй потрібні були великі гроші, яких я заробити ніде не міг – близько 20 тисяч гривень. Щоб дістати цю суму я і нападав на жінок. За зірвані три золоті ланцюжки, я отримав у ломбарді три тисячі гривень".

Чи справді чоловік грабував жінок задля лікування своєї дівчини, чи це лише вигадка для виправдання злочинних дій, у подальшому з’ясує слідство. Відповідно до розпочатого за частиною 2 стаття 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений повторно) кримінального провадження на чоловіка у найближчому майбутньому чекає покарання - позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.


Наверхнаверх