logo
dollar
euro

Дні Львова у Полтаві повертаються!

17:28 30.09.2013 eye 507
Дні Львова у Полтаві повертаються!

5 жовтня о 18:18 у арт-пивниці "100 доріг" (вул. Паризької Комуни, 18) відбудеться поетично-музичне дійство під назвою "АРТ-Плюс" за участю митців зі Львову та Полтави.

Місяць тому, у нашому місті вже відбулися Дні Львова. Крім того, два тижні тому об’єднання "Magnum Opus" відвідало Форум видавців, що відбувався у Леополісі. Тепер знову ці міста, точніше їх представники, об’єднаються заради цікавого і незвичного дійства, взаємодії двох культур у їх сучасному варіанті.

Полтаву представлятимуть поети НМО "Magnum Opus" – Андрій Коновалов, Анна Єгорова, Роман Повзик і гурт "Сестра Керрі".

Честь Львова відстоюватимуть поети Андре Ільєн, Вікторія Кухарук, Аліна Зірочка і гурт "Otherside" (м. Жовква, Львівська область).

Що: поезомузичний "АРТ-ПЛюс" (Полтава-Львів)
Де: арт-пивниця "100 доріг" (вул. Паризької Комуни, 18)
Коли: 05.10.13
Ціна: 30 грн (25 грн – зі студентським квитком)
Початок: о 18:18
Подробиці: http://vk.com/art_plus_poltava_lviv

Хочеться зазначити, що наше об’єднання завжди відкрите для нових ідей, людей і спільнот. Ціль, яку ми ставимо перед собою – збільшення цікавих заходів різного культурного спрямування у Полтаві, знайомство полтавців із сучасним мистецтвом і особистостями (маловідомими або ж вже загальновизнаними), які його творять.

Тому якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами, ми завжди відкриті для діалогу. Дзвоніть – (095) 129-12-64 або пишіть – [email protected].


Наверхнаверх