logo
dollar
euro

"Через працю – до зірок"

11:21 30.09.2013 eye 429
"Через працю – до зірок"

Кожного року все більше працівників органів Міндоходів роблять свій вибір на користь здорового способу життя, доводячи цим, що спорт – це не лише користь для здоров’я, а й стимул до формування командного духу, розвитку таких якостей, як воля до перемоги, наполегливість, витривалість та цілеспрямованість.

Саме це і довела I Спартакіада працівників ГУ Міндоходів у Полтавській області, участь в якій взяли команди обласного апарату, об’єднаних податкових інспекцій та митниці. А це понад 200 спортсменів, які виборювали першість у дев’яти видах спорту, серед яких гирьовий спорт, міні-футбол, настільний теніс, шахи, армреслінг, волейбол, перетягування канату, підтягування на перекладині та легка атлетика.

Відкриваючи Спартакіаду начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний зазначив, що головна мета змагань – це пропаганда здорового способу життя, сприяння системному розвитку аматорського спорту в колективах  органів державної податкової служби, що створює підґрунтя для подальшої участі команд та спортсменів у міжнародних та національних змаганнях.

Спортсменів цього сонячного дня радо зустрів дитячий оздоровчий центр "Орлятко", на базі якого вже не вперше проводяться змагання за сприяння обласної ради Всеукраїнської профспілки працівників державних органів Міністерства доходів і зборів. Її голова Ольга Клочко подякувала керівництву за підтримку, адже не кожна організація може похизуватися проведенням подібних заходів на такому рівні, а для податківців це вже шоста спартакіада.

Протягом дня у напруженій боротьбі нарешті визначилися переможці. У загальнокомандному заліку перше  місце виборола об’єднана команда працівників обласного апарату Головного управління Міндоходів у Полтавській області та Полтавської митниці, другими фінішували спортсмени Державної податкової інспекції у м. Полтаві, а бронзу завоював колектив Кременчуцької ОДПІ.

Вітаючи переможців, заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб побажала їм здоров’я, спортивного азарту, легких перемог, а також подальших досягнень не тільки у спорті, а й у справі наповнення державної казни.
    
Спартакіада завершилася, проте змагання тривають. Адже незабаром об’єднана команда з Головного управління візьме участь у Всеукраїнській спартакіаді в Алушті. До речі, полтавські спортсмени неодноразово завойовували призові місця, як в особистих, так і загальнокомандному заліках. Тож побажаємо їм і цього року лише перемог!

Інформаційно-комунікаційний відділ
ГУ Міндоходів у Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх