logo
dollar
euro

У Полтаві виступлять світові зірки аргентинського танґо

9:27 29.09.2013 eye 1012
У Полтаві виступлять світові зірки аргентинського танґо

3 грудня, о 19 години, у Палаці дозвілля "Листопад", за підтримки Посольства Аргентинської Республіки відбудеться концерт "Світові Зірки Аргентинського танґо", за участю Чемпіонів Світу за аргентинським танго Нері Піліу і Яніни Кіньонес (Аргентина), і московського оркестру "Solo Tango Orquesta".

Нері Піліу і Яніна Кіньонес - молода, дуже талановита, яскрава пара, яка танцює, як сценічне так і класичний танґо - салон. Їх танґо - елегантне і чуттєве. Вони виступають на кращих майданчиках Буенос-Айреса, а їх семінари чекають з нетерпінням по всьому світу. Акомпанувати цієї зоряній парі буде не менш відомий у світових колах танґо, оркестр "Solo Tango Orquesta".

solo-tango
Переможець міжнародних конкурсів, офіційний оркестр найбільших міжнародних фестивалів, який підкорив серця глядачів Європи, Азії та Аргентини своїм професіоналізмом, харизмою, віртуозністю виконання, а також глибоким почуттям стилю, енергетикою, яка безумовно зарядить всіх присутніх у залі.

Звучати будуть як "хіти" танґо, так і менш відомі найскладніші танґо-композиції, виконати які зможуть тільки професіонали з багаторічною підготовкою.

Слухаючи таку музику, кожен відкриє в собі завісу незвіданого і нового, отримавши при цьому колосальне задоволення. "Світові зірки Танґо" нікого не залишать байдужими!

tango_poltava


Наверхнаверх