logo
dollar
euro

Нові тарифи на ЖКГ рішенням полтавського виконкому скасовані

13:40 28.09.2013 eye 470
Нові тарифи на ЖКГ рішенням полтавського виконкому скасовані

Відбулося позачергове засідання міськвиконкому, яке провів міський голова Олександр Мамай.

На засіданні розглянули питання тарифів на житлово-комунальні послуги. За рішенням виконкому скасовано рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" від 01.08.2013 № 112. В зв’язку з прийняттям цього рішення продовжується дія рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" від 20.02.2008 № 150.

- Тарифи на житлово-комунальні послуги не змінювалися в Полтаві близько 6 років. І залишалися найнижчими в Україні навіть після їх підняття. Нормальне функціонування сфери ЖКГ за таких умов просто неможливе, - зазначив міський голова Олександр Мамай. - На пальне та заробітну плату працівникам сфери можливо й вистачить, але замінити запасні частини чи закупити нову техніку, бодай підняти зарплату хоча б на 100 гривень тим же двірникам, яких на сьогоднішній день нам і так не вистачає чоловік 170, ми не зможемо.

В прийнятті рішення про підняття тарифів не було ніяких порушень. Розрахунки та механізми коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій були оприлюднені і на сайті міської ради, і опубліковані в газеті "Полтавський вісник", а також надані Антимонопольному комітету, комісії по цінах, обласній раді.

Підняття тарифів, зазначив міський голова, є питанням неминучим і вкрай необхідним. Втім, звісно, непопулярним. І дуже шкода, що окремі політичні сили взяли це на озброєння і використали для свого піару. Але ж жодна з цих політичних сил чи її представників не вивчали ситуацію зі сферою ЖКГ в місті, не задавалися питанням, як вона може функціонувати, і не надали свої пропозиції чи свої схеми розрахунків.

- Мої численні зустрічі та обговорення з громадою показали: більшість полтавців турбує ситуація у сфері житлово-комунального господарства. І сьогодні я наголошую: Полтава була і залишається прозорим регіоном щодо тарифів. До того ж найнижчих. Для прикладу, в Кременчуці за один квадратний метр платять 2 гривні 70 копійок, у нас – усього 73 копійки. Попри це, враховуючи численні звернення громадян, рішення виконкому про підняття тарифів скасовано!

Прес-служба Полтавської міської ради


Наверхнаверх