logo
dollar
euro

Завтра у Кременчуці мер Бабаєв прийматиме військовий парад

13:15 28.09.2013 eye 399
Завтра у Кременчуці мер Бабаєв прийматиме військовий парад

Цього року в Києві не було військового параду ні на День Перемоги, ні на День незалежності. А от на 70-річчя визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників, парад буде. І витратять на цю забаганку мільйон гривень з міського бюджету.

Дійство це призначене на 10 годину ранку 29 вересня. В мерії повідомляють, що у ньому братимуть участь близько вісімсот військовослужбовців різних родів військ, окремого Президентського полку. І до усіх інших безглуздостей, кременчуцькою площею Перемоги цього дня проходитиме військова техніка. Трибуну вже збудували. Вестиметься трансляція російською мовою.

Віктор Бугайчук, депутат Кременчуцької міської ради від ВО "Свобода", котрий активно виступаж проти проведення параду,  зазначає:

"Гірше всього, що на це мавпування "крємльовського праздніка" виділили чималі кошти. Чи потрібен ветеранам парад, коли всі гроші йдуть на ліки, а на їжу вже не вистачає, чи, можливо, їхнім дітям, які не встигають викликати "швидку". Точніше, медики не встигають приїздити – ліків нема, транспорт ламається, а на дорогах суцільні ями. Гучні слова на парадах дорівнюють нулю, коли йде до діла. Якщо бути відвертими, то й згадують ветеранів чинуші лише напередодні Дня міста та 9 Травня. А містянам потрібне таке помпезне свято у неділю, коли у Кременчуці панує рейдерство та комунальні проблеми? Ніхто не говорить відмінити свято, однак мільйон гривень – це занадто. Для цих коштів можна було знайти корисніше застосування".

Також, кременчуцький депутат Бугайчук повідомляє, що у рамках святкування звання почесного громадянина Кременчука на останній сесії міської ради присвоїли льотчику-космонавту Петру Климуку, який народився в Білорусі, а живе в Росії. Новообраний почесний громадянин має прибути до Кременчука на свято.


Наверхнаверх