logo
dollar
euro

Депутатам Полтавської міськради на сесії запропонують скорегувати програму "Турбота"

9:55 28.09.2013 eye 939
Депутатам Полтавської міськради на сесії запропонують скорегувати програму "Турбота"

На сайті міської влади Полтави оприлюднений проект рішення міськради "Про внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава "Турбота" на 2013 рік".

Ці зміни розробники документами позиціонують як посилення соціального захисту населення обласного центру.

Зокрема, передбачається виділити на придбання друкованої поліграфічної продукції для привітань до святкових дат полтавських пенсіонерів та поштові витрати не 200 тисяч гривень, як це було раніше, 215 954. Добавиться видатків на листівки у Київському районі: замість 60 тисяч там дозволять витрачати 75 954. Якщо поділити на всіх пенсіонерів, гроші начеб то невеликі. Однак, на нашу думку, їх можна було б направити на більш дієву допомогу людям похилого віку. Тим більше, що поспілкувавшись з пенсіонерами, з’ясували: листівки з поздоровленнями до свят від міської мало хто бачив.

Цього року менше витратили на подарунки першокласникам: це відображено у проекті рішення. Замість раніше запланованих 300 000, витратили 285 585. Нагадаємо, цього року за шкільні парти вперше сіли близько 2800 дітей. Отже, місто витратило кожному з нихна подарунки приблизно по 100 гривень.

Депутатам на сесії запропонують внести й деякі інші зміни до програми "Турбота", але вони не є суттєвими. Загалом цього року планується витратити на реалізацію програми 2 527 126 гривень, а не 2 543 080, як це було при її прийнятті.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх