logo
dollar
euro

Микола Азаров вважає, що питання з тарифами у Полтаві вирішилось би і без штурму

8:15 28.09.2013 eye 489
Микола Азаров вважає, що питання з тарифами у Полтаві вирішилось би і без штурму

Про це прем’єр написав учора на своїй сторінці в Facebook:

"Питання в Полтаві, безумовно , вирішилося б і без застосування силових методів,  які я категорично відкидаю і вважаю неправильними. Кілька днів тому голова обласної адміністрації Удовиченко був запрошений на засідання Кабміну, де йому було доручено вжити всіх необхідних заходів для приведення до тями пана Мамая - мера Полтави, та виконання рішення Уряду про тарифи. Пан Удовіченко дав обіцянку на засіданні Уряду виконати це доручення . Відповідні доручення були дані і іншим відомствам і міністерствам. І безумовно, це рішення буде виконано, і тарифи будуть переглянуті. І для цього зовсім не потрібно було штурмувати міськрада, потрібно було просто проінформувати людей про це…".

Напевно, з думкою Азарова можна було б погодитись, якби пан Мамай буквально за кілька днів, 25 вересня не підписав рішення міськвиконкому про відмову виконувати Припис Державної інспекції України з контролю за цінами від 19.09.2013 № 15 "Про виконання законних вимог щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін". Вірогідно, ні пану Удовіченку, ні іншим чиновникам міністерств і відомств, про яких говорить Азаров, не вдалося привести до тями впертого полтавського мера. Останній, здається, вирішив, що "схопив Бога за бороду" і може дозволити собі не рахуватися з думкою будь-кого. Розгубленість в його очах з’явилась тільки тоді, коли опинився практично сам-на-сам з натовпом розлючених людей.

І даремно пан Азаров в своєму дописі пише, що "зіграла свою роль провокація з боку окремих політиків, які хотіли заробити дешеву популярність на людській біді...".

Насправді, про це висловлювались і дописувачі на сторінці прем’єра, нардепам, які були на мітингу в Полтаві, вдалося втримати захід в певних рамках, не допустити протиборства з міліцією, яка, по-суті, стала заручницею протизаконних дій Мамая по відношенню до всіх місцян.

Треба відзначити, що полтавські правоохоронці поводилися достатньо адекватно в ситуації, що склалося, і не стали додатковим джерелом напруги. Як повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області, "завдяки чітким діям правоохоронців та порозумінню з місцевою громадою мітинг завершився без правопорушень та надзвичайних подій. О 16-й годині учасники заходу отримали позитивний результат і розійшлися по домівках".


Наверхнаверх