logo
dollar
euro

Полтавці, як і всі українці, від грипу лікуються "пустишками"

6:23 18.11.2019 eye 593
Полтавці, як і всі українці, від грипу лікуються "пустишками"

Сьогодні віце-президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Євген Найштетік під час круглого столу заявив, що кожного року українці купують приблизно на 300 мільйонів гривень противірусних препаратів, які практично не містять діючої речовини, але зареєстровані Мінздоров’я. Про це повідомляє Інтерфакс.

Тільки препарат – "пустушка" "Анаферону", за словами Найштетіка, витягає з кишень людей в нашій країні щороку 84 млн. грн. Крім "Анаферона" є ще так звані противірусні препаратах для лікування грипу, як "Енгістол", "Оціллококцінум", "Афлубін" у складі  яких немає жодного атома діючої речовини.

"Там взагалі нічого немає. В інструкції із застосування написано, що у складі є щось з так званим гомеопатичним розведенням 200С, це означає, що це речовина повинна бути у кількості 10 в мінус 400 ступеню – одна молекула на Всесвіт. Тобто в препараті немає діючої речовини взагалі, і МОЗ реєструє цей засіб з показаннями "для лікування вірусу грипу", герпесвірусної інфекції, гепатиту. І це масовий обман", - сказав Євген Найштетік.


Наверхнаверх