logo
dollar
euro

Мамай продовжує ігнорувати громаду Полтави

10:37 27.09.2013 eye 692
Мамай продовжує ігнорувати громаду Полтави

Як повідомляє прес-служба нардепа-"ударівця" Сергія Капліна, сьогодні, 27 вересня, о 10 годині ранку біля входу до міської ради Полтави місцеві осередки партії "УДАР" та ВО "Свобода", підтримані маже півсотнею полтавців, розпочали мітинг, учасники якого вимагають скасувати підвищення комунальних тарифів, рішення про яке прийнято міськвиконкомом 1 серпня цього року.

У мітингу взяли участь нардепи Сергій Каплин та Юрій Бублик і депутат міської ради, колишній соратник діючого мера, Ігор Лебедик.

штурм1
Під час мітингу відбулись збори ініціативної групи, яка відповідно до статуту міста, вимагає провести позачергову сесію міськради вже сьогодні. На цій сесії, вважають ініціатори та учасники мітингу, мають бути відмінені грабіжницькі тарифи, встановлені виконкомом міськради.

Мітингарі навіть на пів години перекрили дорогу навпроти будівлі місmкради, однак, Олександр Мамай знайшов невідкладніші справи й до людей знову не вийшов. Тим часом, лави учасників мітингу зростали – їх кількість наблизилась до 800. 

штурм2
Відверте ігнорування міським головою спілкування з людьми штовхнуло їх до дії: о 11.19 розпочався штурм осередку міської влади. Близько 40 міліціонерів, які охороняли вхід до будівлі, не витримали натиску. Учасники мітингу прорвали блокаду. До честі полтавських правоохоронців, яких Мамай зробив заручником своїх недалекоглядних вчинків, спецзасоби не використовували.

Про подальший перебіг подій намагатимемось оперативно інформувати наших читачів.

штурм3


Наверхнаверх