logo
dollar
euro

Сьогодні у нас – Всеукраїнський День дошкілля

2:06 11.12.2019 eye 2248
Сьогодні у нас – Всеукраїнський День дошкілля

Цього року 27 вересня  в нашій державі вдруге відзначають Всеукраїнський День дошкілля.

У цей день привітаємо всіх, хто працює в дошкільних закладах Полтавщини, адже важко переоцінити важливість роботи виховаталя та й кожного, хто працює в дитячих садочках і допомагає в цей непростий час батькам виховувати підростаюче покоління.

У Миргороді ж відзначають не День довкілля, а цілий Тиждень. І зробили його святковим для вихованців дитячих садочків. З 23 по 27 вересня в дошкільних закладах міста проводились найрізноманітніші заходи. У ДНЗ №11 "Теремок" - фізкультурне свято "Веселі старти"; у ДНЗ № 10 "Веселка" - спортивне свято з основ безпеки життєдіяльності; у ДНЗ №2 "Оленка" -  спортивна розвага разом з батьками "Я здоров’я бережу, сам собі допоможу"; у ДНЗ № 12 "Світлячок" - літературно - музична композиція, присвячена 95 - річниці з Дня народження В.О. Сухомлинського "Стежками доброти, милосердя, творчості"; у ДНЗ № 5 "Сонечко" - день відкритих дверей "Дім, в якому я живу"; у ДНЗ № 7 "Яблунька" - засідання родинного клубу "Святкуємо разом".

У рамках Тижня дошкілля в садочках підготували виставки: фотовиставки "Дитсадок наш рідний дім, радо й весело у нім" (ДНЗ № 2 " Оленка"), "Любимо рідне місто" (ДНЗ № 11 "Теремок"), виставка композицій з природного матеріалу: вихователі, діти, батьки "Осіння палітра" (ДНЗ № 12 "Світлячок"), презентація батьківських постерів "Мій рідний дитячий садок"( ДНЗ № 10 "Веселка"), фотоколаж "Перші кроки в "Геліконі"( НВК "Гелікон"), виставка робіт педагогів, батьків, дітей "Дружна родина" (ДНЗ № 5 "Сонечко"), Родинне дерево (ДНЗ № 7 "Яблунька).

Сьогодні заключним акордом Тижня дошкілля  стнуть загальноміські педагогічні читання, присвячені 95 - річниці з Дня народження  В.О. Сухомлинського "Гуманістичні ідеї В.О. Сухомлинського у формуванні особистості дошкільника", які проводяться  на базі НВК "Гелікон".


Наверхнаверх