logo
dollar
euro

У Полтаві на суботнику працювали міністр, мер і губернатор

13:24 20.04.2013 eye 67
У Полтаві на суботнику працювали міністр, мер і губернатор

Ще за часів СРСР ленінські комуністичні суботники були неодмінною традицією зустрічі справжньої весни. Часи змінюються, але традиція прибирати в передостанню суботу квітня сміття, фарбувати паркани і бордюри залишаються не змінною. Навіть владні чиновники не цураються приходити і докласти свої руки до цього дійства, а також неодмінно все це запротоколювати на фото.

Так, сьогодні, 20 квітня, у місті разом із очільником Полтави Олександром Момотом та головою облдержадміністрації Олександром Удовіченком та головою облради Іваном Момотом трудився і Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, який завітав до Полтави з робочим візитом. Усі вони прибирали прирічкову зону в Ленінському районі біля мікрорайону Левада.

Крім того, Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту відвідав природну перлину Полтави – Дендропарк, де на суботник зібрались депутати міської та районних рад, а також небайдужі полтавці. Тут він  разом із секретарем міської ради Оксаною Деркач посадив бузок.

Та робота, яку сьогодні ми всі разом з громадою виконаємо, ті дерева, які ми сьогодні посадимо, і будуть символом того, що дружба між Полтавською областю і Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту стрімко розвивається та зростає, - цитує слова Сафіулліна прес-служба полтавського міськвиконкому.


Наверхнаверх