logo
dollar
euro

У Кременчуці ізолятор тимчасового тримання наближатимуть до євростандартів

12:36 26.09.2013 eye 1600
У Кременчуці ізолятор тимчасового тримання наближатимуть до євростандартів

Про це говорили сьогодні під час засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, на якому розглядали питання про внесення змін до Комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011 – 2015 роки, яке відбулось під головуванням Дмитра Хрістова.

Члени депутатської комісії облради, зокрема, підтримали проект рішення обласної ради та рекомендували внести на розгляд на наступній сесії. Проект передбачає перерозподіл коштів в рамках Програми, завдяки чому до 2015 року завершити будівництво ізолятора тимчасового тримання Кременчуцького міського управління УМВС України. Загалом,  створення умов в ІТТ Кременчука , наближених до євростандарту, коштуватиме області 1 млн. грн.

Крім того, заступник начальника управління державної пенітенціарної служби України в області Андрій Володько звернув увагу депутатів на недостатнє фінансове соціально-виховній роботі із засудженими в установах пенітенціарної служби області в рамках Комплексної Програми. Зважаючи на важливість ресоціалізації засуджених, їхнього залучення до суспільно-корисної праці, комісія рекомендувала Департаменту фінансів облдержадміністрації забезпечити у 2013 році стовідсоткове фінансування заходів передбачених програмою профілактики правопорушень на 2011 – 2015 роки.


Наверхнаверх