logo
dollar
euro

Сьогодні Олександр Кулик нестандартно відзначатиме своє 60-річчя

9:04 26.09.2013 eye 702
Сьогодні Олександр Кулик нестандартно відзначатиме своє 60-річчя

Олександр Кулик – головний редактор газети "Полтавська думка", депутат Верховної Ради України ІІІ скликання, правозахисник, викладач і завзятий спортсмен.  Сьогодні, 26 вересня, він відзначає своє 60 річчя.

- Ніяких "запойних" застіль не планується, - попередив Кулик працівників редакції,  родичів і друзів. – Усіх запрошую на бігову доріжку!

Отже, свій ювілей Олександр Васильович о 17.30 відзначить 10-кілометровим пробігом навколо Корпусного саду в лавах любителів бігу із міського клубу "Еней". А завтра – продовження "бенкету". 27 вересня о 16.30 на честь ювіляра має відбутися футбольний матч на стадіоні "Динамо" між командами "Журналіст" і "Ворскла" (ветерани). Кулик особисто візьме участь у грі і в перерві виконає унікальне футбольне соло – жонглювання футбольним м’ячем.

Ось так феєрично-нестандартно святкуватиме 60-річчя Олександр Кулик. Більшу частину свого життя він бігає і не тільки на спортивних доріжках. Бігає для людей і за людей. "Літає" у справах тих, кому береться допомагати як правозахисник і заради яких проводить журналістські розслідування. "Носиться" по селах, реалізуючи практично власним коштом унікальний проект із створення та видання книг про історію сіл Полтавщини. При цьому він залучає самих сельчан до участі у проекті: збирати документи, фотографії, писати спогади. Робить це, бо болить йому, що ростуть діти на землі нашій, не знаючи свого коріння і не тримаючись його, не пам’ятаючи предків і не замислюючись про долю нащадків…

До речі, Олександр Васильович Кулик у 2010 балотувався на посаду міського голови Полтави, пропонуючи виборцям використати його досвід, переконання й знання на благо міста. Виборці ж обрали "гречку" від неука, який тільки й може, що бігати від людей, довіру й інтереси яких зрадив...


Наверхнаверх