logo
dollar
euro

Прокуратура контролює контролерів

7:31 26.09.2013 eye 567
Прокуратура контролює контролерів

Заступник прокурора Полтавщини заявляє, що незадоволений роботою контролюючих органів в регіоні, які мають наглядати за раціональним використанням надр регіону.

Зокрема, посадовці Державної екологічної інспекції не в повному обсязі використовують надані їм повноваження. А функції державного контролю досить часто здійснюють поверхово. Так, упродовж року інспекцєю проведені лише 2 перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства при видобуванні піску, за результатами яких пред’явили 1 претензію. А прокурори встановили випадки несанкціонованого видобутку піску в кар’єрах на теріторії більше 10 сільрад. Отже, керівництво Державної екологічної інспекції в області  отримало від прокуратури подання з вимогою усунути виявлені порушення.

Є претензії у прокурорів і до Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки  регіону, яка не повною мірою вживає заходи впливу до порушників законодавства. Так, за твердженням прокурора,  заборона користування надрами накладались здебільшого лше у зв’язку із закінченням терміну дії спеціальних дозволів на користування надрами.

Прокуратура не припинятиме роботу в напрямку контролю за контролерами.


Наверхнаверх