logo
dollar
euro

Мамай не здається: не визнає жодних зауважень щодо незаконності підняття комунальних тарифів

14:07 25.09.2013 eye 875
Мамай не здається: не визнає жодних зауважень щодо незаконності підняття комунальних тарифів

Мамай не виконав обіцянки, яку дав полтавцям біля свого дому 23 вересня, в День Полтави. Він, напевно, і не мав наміру відмовлятися від значного підвищення цін на комуналку.

Сьогодні він підписав рішення міськвиконкому, яким влада міста відмовляється виконувати Припис Державної інспекції України з контролю за цінами від 19.09.2013 № 15 "Про виконання законних вимог щодо усунення  порушень порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін". При цьому міськвиконком посилається на цілу низку законодавчих актів та рішення Конституційного суду.

16 вересня міськвиконком вже відхилив рекомендації адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 06.09.2013 № 01/5624 "Про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, усунення причин виникнення цих порушень і умов, що їм сприяють".

Своє слово ще не сказала прокуратура, однак, не варто сподіватися, що пан Мамай здасться без бою. Він, як бачимо, не дослухається до рекомендацій "старших товаришів". Так, на рекомендації пана Табачника щодо школи-філії №12 навіть не відповів. Про виборців вже й годі казати.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх