logo
dollar
euro

Безробіття штовхає на злочин

12:39 25.09.2013 eye 423
Безробіття штовхає на злочин

Нещодавно у провулку Заячому, що у мікрорайоні "Інститут зв’язку", зникли два каналізаційних люки.

Представники КП "Полтававодоканал" звернулись до Київського райвідділу міліції Полтави із заявою про крадіжку. Правоохоронці визначили коло підозрюваних серед тих, хто найчастіше скоює подібні злочини: безхатченки, пияки та малозабезпечені. Невдовзі  дільничні інспектори, які займалися пошуками зловмисників, знайшли свідка. Один із безхатченків повідомив, що бачив чоловіка середнього віку із візком завантаженим люками.

Невдовзі міліціонери затримали безробітного, на якого вказав свідок, із тими самими люками. Він віз їх здавати на металобрухт. Свою вину чоловік, який до цього часу не притягувався до кримінальної відповідальності, визнав. Розповів, що гроші, виручені за люки, допомогли б йому протриматись якось кілька днів. Він за фахом будівельник і сподівався знайти таки якусь роботу. Коли крав люки, якось не думав про те, що людям, які ходять по Заячому, може загрожувати небезпека через незакриті каналізаційні колодязі.

Після передбачених законодавством дій, люки, напевно,повернуться на своє місце. А на безробітного невдаху чекає чималий штраф, до двох років виправних робіт або  до трьох років позбавлення волі.


Наверхнаверх