logo
dollar
euro

Котелевські фермери поспілкувалися з керівництвом Головного управління Міндоходів Полтавщини

8:39 25.09.2013 eye 580
Котелевські фермери поспілкувалися з керівництвом Головного управління Міндоходів Полтавщини

Близько п’ятдесяти сільгоспвиробників та підприємців Котелевського району зібралися в райдержадміністрації на особисту зустріч з начальником ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимиром Задорожним та начальником Полтавської митниці Міндоходів Сергієм Івановим. Поспілкуватися з представниками бізнесу Котелевщини також прийшли заступник начальника ГУ Міндоходів в області Людмила Голуб, керівники району та начальники управлінь та відділів територіальних органів Міндоходів.

На початку зустрічі її учасників привітала голова Котелевської районної державної адміністрації Тетяна Корост, яка відзначила, що покладає велику надію на проведення таких зустрічей з представниками бізнесу, адже зусилля влади, органів Міндоходів та підприємців в кінцевому результаті спрямовані на спільну мету – своєчасне та повне наповнення бюджету.

"Практика проведення подібних зустрічей між бізнес-спільнотою та представниками органів влади, ініційована особисто Міністром доходів і зборів України Олександром Клименком, зарекомендувала себе як вкрай ефективна форма співробітництва, про що свідчить і розвиток підприємництва і рівень надходжень податків і зборів до бюджетів", - відзначив під час своєї доповіді Володимир Задорожний. Зокрема, з початку року до зведеного бюджету по Котелевському відділенню Гадяцької ОДПІ надійшло 276 млн.грн. податків та зборів. До державного бюджету за цей же період підприємствами Котелевського району зібрано 257,5 млн.грн. платежів.

Зустріч-з-підприємцями-в-Котельві_24092013-046

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 14 млн.грн. Крім того, у 2013 році до місцевих бюджетів Котелевського району надійшло 18,5 млн.грн. платежів, а розпис доходів місцевого  бюджету забезпечено на 103,5%. "Одним з найголовніших та найважливіших в нашій роботі є увага до потреб платника податків та щире прагнення допомогти, а не змусити сплачувати податки. Саме тому ми покладаємо великі надії на подібні зустрічі з підприємцями та громадськістю, де ви щиро можете висловити своє ставлення до роботи територіальних органів Міндоходів, внести конкретні пропозиції або слушні зауваження", - підкреслив начальник ГУ Міндоходів в області під час спілкування з учасниками зустрічі.

Основними питаннями, які розглядалися на зустрічі стали – переваги спрощеної системи оподаткування фізичних осіб – підприємців та спеціальний режим оподаткування сільськогосподарських товаровиробників відповідно до Податкового кодексу України. Фахівці органів Міндоходів регіону роз’яснили присутнім останні законодавчі зміни та надали вичерпні консультації щодо особливостей ведення сільськогосподарського бізнесу, - інформує головне управління Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх