logo
dollar
euro

6 жовтня Полтава дивитиметься "Сни Васіліси Єгоровни"

8:14 25.09.2013 eye 860
6 жовтня Полтава дивитиметься "Сни Васіліси Єгоровни"

На гастролі в обласний центр із виставою за мотивами творів культового українського драматурга Леся Подерв’янського приїде КРОТ – Київський Революційний Офігєнний Театр.

"Сни Васіліси Єгорівни" засновано на сюжетах низки п’єс автора: "Васіліса Єгорівна та мужичкі", "П’ять хвилин на роздуми", "Король Літр", "Остановісь, мгновєніє, ти прєкрасно!", "Нірвана, або Альзо Шпрех Заратустра", "Діана", "Мєсто встрєчі ізменіть ніззя, бл…!".

Режисером вистави є Андрій Критенко, який живе та працює в німецькому Штутгарті. Цікавий акторський склад, до якого увійшли як професійні актори (Євген Капорін, Олена Рєпіна, Сергій Солопай, Єгор Пчьолкін, Олег Примогенов Тетяна Несвідоменко), так і непрофесійні, але харизматичні особистості (телеведучий Микола Вересень, співачка Alloise, лідер гурту "Кому вниз" Андрій Середа). Сам Лесь Подерв’янський виступив у якості сценариста і художника- постановника, а його донька Анастасія доповнила образи персонажів яскравими костюмами.

Гучна прем’єра спектаклю "Сни Васіліси Єгорівни" відбулась  у Києві 16 квітня цього року. Його вже побачили у Львові, Луцьку та Черкасасх. 6 жовтня його побачать і в Полтаві. Це вже друга зустріч полтавців з КРОТом. Навесні в обласному центрі дивились виставу "Павлік Морозов"  за п’єсою Леся Подерв’янського у постановці Андрія Критенка.

КРОТ позиціонує себе як справжній європейський театр, без штампів і обмежень. Своїми виставами тут нікого не повчають і не займаємося моралізаторством. КРОТ шокує та примушує думати  і це, насправді, нікому не завадить.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх