logo
dollar
euro

На Полтавщині виявили майже півсотні порушень правил торгівлі алкогольними напоями

12:08 24.09.2013 eye 385
На Полтавщині виявили майже півсотні порушень правил торгівлі алкогольними напоями

За повідомленням управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Полтавській області в січні-серпні 2013 року до Загального фонду Державного бюджету надійшло понад 3 млрд. грн. акцизного податку та майже 12 млн.грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярств.

Надходження до місцевих бюджетів зі сплати за ліцензії на право виробництва та оптової торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами за результатами січня-серпня 2013 року склали 2,5 млн.грн.; надходження зі сплати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами - 12,2 млн. Грн.

З метою забезпечення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у січні-серпні 2013 року працівниками управління проведено 120 перевірок суб’єктів господарювання всіх форм власності, в ході яких встановлено 128 порушень, в тому числі, 49 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін та 53 факти реалізації тютюнових виробів за цінами вищими від максимальних роздрібних цін, встановлених їх виробниками. За результатами даних перевірок прийнято рішення про застосування фінансових санкцій на суму 470,8 тис. грн., - інформує головне управління Міндоходів у Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх