logo
dollar
euro

Іван "А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га" Малкович у Полтаві

18:58 23.09.2013 eye 414
Іван "А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га" Малкович у Полтаві

26 вересня о 14:40 у приміщенні малого актового залу Полтавського національного педагогічного університету відбудеться зустріч з поетом і видавцем Іваном Антоновичем Малковичем.

Ця людина завжди виділяється на тлі інших діячів у сучасному літературному процесі. Зазвичай більшість письменників і видавців скаржаться на те, що пересічні українці книг не купують, мало читають, і взагалі займатися літературою в нашій країні — це справа божевільних ентузіастів.

Але Іван Малкович уже понад 20 років доводить, що українська книга може (і має) бути успішною. Так, романи про Гаррі Поттера у перекладі Віктора Морозова і з ілюстраціями В’ячеслава Єрка (котрі вважаються найкращими в світі) кожного року видаються додатковими тиражами. Роман Ліни Костенко "Записки українського самашедшого" став бестселером, а саме видавництво є одним з найуспішніших, і права на його книжки придбали 19 країн.

Сам же Малкович у 2004, 2008 та 2009 роках входив до "Топ-100 найвпливовіших людей України" щорічного рейтингу журналу "Кореспондент".

Окрім досягнень у видавничій царині ця людина є дуже сильним поетом-вісімдесятником. У 2010 році світ побачила книжка вибраного Малковича  (вибрані вірші, переклади, есеї, інтерв'ю) "Все поруч", яка стала одним із переможців книжкового конкурсу львівського Форуму видавців-2010.

Тож не проґавте можливості зустрітися з цією великою людиною, задати йому свої питання і послухати поезію. Чекаємо на Вас!

ЩО: зустріч з поетом і видавцем Іваном Малковичем

ДЕ: МАЗ ПНПУ (малий актовий зал Полтавського національного педагогічного університету)

КОЛИ: 26.09.13

ЦІНА: вхід вільний

ПОЧАТОК: 14:40


Наверхнаверх