logo
dollar
euro

Перший Міжнародний бізнес - турсалон "Полтавщина-2013" проходить у Миргороді

14:20 21.09.2013 eye 698
Перший Міжнародний бізнес - турсалон "Полтавщина-2013" проходить у Миргороді

Протягом двох днів, 20 і 21 вересня у Миргороді проходить перший Міжнародний бізнес – турсалон "Полтавщина-2013" та туристична виставка "Відпочивайте на Полтавщині!"

У міжнародному заході взяли участь делегації з Республіки Грузії, Російської Федерації та Республіки Болгарії. Були підписані угоди та меморандуми про співпрацю  з іноземними партнерами з міста Горна Оряховіца (Республіка Болгарія) та Адміністрацією Імеретинського краю (Республіка Грузія).

Для гостей та учасників міжнародного заходу організували театралізовану екскурсію та туристичну велоекскурсію по Миргороду, презентацію ПрАТ "Миргородкурорт".

Організовано також інформаційний тур Полтавщиною та ознайомлення з туристичною інфраструктурою Решетилівського, Козельщинського та Кременчуцького районів, оглядини підприємств Кременчука тощо.

У туристичній виставці брали участь представники Волинської, Житомирської, Київської, Сумської та Чернігівської областей, 23-х районів Полтавщини та трьох міст обласного значення – Миргорода, Кременчука та Комсомольська.

У роботі виставки взяли участь і підприємства Кременчуцької виправної колонії (№69) та Надержинщинської виправної колонії (№65) управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області. У експозиції були представлені товари для відпочинку, туризму, сувенірна продукція та товари народного вжитку - вишиті сорочки, рушники.


Наверхнаверх