dollar
euro

Дубль Ворскли - 9 матчів без поразок!

20:12 23.10.2017 eye 21

Молодіжний склад полтавської "Ворскли" у Маріуполі переміг "Іллічівець" і продовжив свою безпрограшну серію в чемпіонаті до 9 матчів.

На матч проти "Ворскли" "Іллічівець" підсилився гравцями з першої команди - Фоміним, Бутком та  Окріашвілі (два гравці національних збірних у складі дублерів!). Азовці впевнено контролювали м'яч у центрі поля, вишукуючи можливість для атаки. Флангові навіси господарів, в напрямку Фоміна, ставали легкою здобиччю полтавського воротаря - гренадера Дмитра Непогодова.

Гості довірилися перевіреній зброї для гри другим номером - контратаці. Особливо активним у першому таймі був Віталій Юрченко, який ще півроку тому, захищав кольори маріупольської команди.

Після перерви з виходом на поле Окріашвілі, який замінив Фоміна, гра господарів придбала авантюрний характер. Легіонер “іллічів”, зриваючи оплески глядачів з легкістю накручував по два-три суперника, але користі у вигляді зміни рахунку на табло, не було. А коли вже завершувався компенсований час гості провели контратаку, яку замкнув Володимир Одарюк, який вийшов на заміну. 1:0 ― перемога підопічних Володимира Прокопиненка.

Після перемоги в Маріуполі молодіжний склад "Ворскли" посідає 5 місце в турнірній таблиці першості.