logo
dollar
euro

Кременчуцький "Візит" експропріювали рішенням суду

8:13 21.09.2013 eye 379
Кременчуцький "Візит" експропріювали рішенням суду

19 вересня Автозаводський районний суд скасував державну реєстрацію приватної телекомпанії "Візит" і передав 100% корпоративних прав на кабельне телебачення комунальній "Кременчуцькій телерадіокомпанії".

Адвокати приватних власників "Візиту" вважають ухвалене рішення незаконним і подаватимуть апеляційну скаргу. Про це пише кременчуцький "ТелеграфЪ". Видання нагадує, що КТРК подала позов до "Візиту" в якості правонаступника ТТЦ "Електрон". Рішення про передачу корпоративних прав цього підприємства  прийняла сесія міськради наприкінці 2012 року.

Цікаво, що 18 липня Автозаводський районний суд за позовом приватних власників "Візиту" прийняв геть протилежне рішення: визнав незаконним і недійсним рішення міськради, згідно з яким були прийняті у комунальну власність територіальної громади Кременчука майнові права ТТЦ "Електрон" і передані "Кременчуцькій телерадіокомпанії". Проте дане рішення не набуло чинності, оскільки КТРК подало апеляційну скаргу.

Один з головних аргументів адвокатів власників телекомпанії такий, що на момент створення "Візиту" у 1991 році не існувало такого підприємства як КП "Кременчуцький техно-торговий центр "Електрон", яке було зареєстроване в 1992 році. Очевидно, що справа "Візиту" на цьому не закінчені.


Наверхнаверх