logo
dollar
euro

Нічні "посиденьки" в Хорольському суді

9:30 20.09.2013 eye 803
Нічні "посиденьки" в Хорольському суді

Близько 12 години ночі 20 вересня розпочав засідати Хорольський районний суд, обираючи для "свободівців", підозрюваних у понівеченні  петракіївського Леніна, запобіжні заходи.

Нагадаємо, автівку "свободівців" зупинили близько 1.00 19 вересня на автотрасі Київ – Харків  в Хорольському районі Полтавської області  працівники міліції, ДАІ та Державної служби охорони (ДСО). Близько 12 годин уся "компанія" товклася на дорозі. У цей проміжок часу до побратимів приєдналися народні депутати від ВО "Свобода" Андрій Міщенко та Ігор Мірошниченко. Близько 14.00 підозрюваних у хуліганських діях доправили до Хорольського райвідділу управління МВС, де вони перебували до відправки в суд.

Прес-служба ВО "Свобода" повідомляла, що протягом всього цього часу щодо затриманих не відбувалось жодних процесуальних дій, навіть народним депутатам не повідомляли про причини затримання їхніх помічників-консультантів.

Хорольський райсуд, розпочавши засідання 20 вересня опівночі, розглянув справи трьох "свободівців" і розгляд кожної тривав близько трьох годин. Першим слухали справу Руслана Андрійка. Суд обрав для нього мірою запобіжного заходу підписку про невиїзд.  Сергій Бондар "удостоївся" двохмісячного домашнього арешту. Нагадаємо, на Сергієві "висить" ще справа про напад на БРДМ у Києві 18 травня під час мітингу опозиції. Постанову щодо його домашнього арешту адвокати оскаржуватимуть в апеляційному суді.

Віктору Поштарю стало зле ще тоді, коли перебував у райвідділі МВС. Його доправили до лікарні із гіпертонічним кризом. Отже, справу Віктора суд розглядав останньою і відпустив, як і Руслана Андрійка, присудивши особисте зобов’язання.

Епопея із затриманнями та судовими засіданнями тривала для "свободівців" понад добу –  майже до 9.00 20 вересня. Звичайно, це тільки початок "ленінської" справи. За відкритим кримінальним провадженням щодо понівечення пам’ятника у селі Петракіївка Хорольського району триватиме досудове слідство. Хочеться сподіватися, що всі пов’язані з цим дії відбуватимуться в адекватному режимі. Вночі суддям треба відпочивати, щоб приймати рішення із "свіжою головою", навіть, у таких хуліганських справах.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх