logo
dollar
euro

Команда ГУ Міндоходів Полтавщини виборола бронзу на спартакіаді

13:09 19.09.2013 eye 448
Команда ГУ Міндоходів Полтавщини виборола бронзу на спартакіаді

Фінал спартакіади "Здоров’я" Полтавської організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" відбувся в обласному центрі.

Команди з різних силових структур області змагалися за перемогу у 7 видах спорту: у стрільбі з вогнепальної зброї, міні-футболі, підтягуванні на перекладині, бігу на сто метрів, перетягуванні канату, гирьовому спорті та демонстрували силу в армреслінгу.

За підсумками спартакіади збірна команда ГУ Міндоходів виборола першість у міні-футболі, перетягуванні канату та у гирьовому спорті, а також третє місце у стрільбі з пістолету «Макарова».

Команда-ГУ-Міндоходів-Полтавщини-виборола-бронзу-на-спартакіаді
Загалом у ході турніру спортсмени органів Міндоходів Полтавщини відстоювали честь служби на високому рівні та проявивши волю до перемоги вибороли в фіналі змагань третє загальнокомандне місце серед динамівських колективів правоохоронних органів області, - інформує ГУ Міндоходів у Полтавській області.

Перший заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Олег Пищенко  та заступник начальника УМВС України у Полтавській області Ігор Савченко привітали учасників спартакіади та побажали й надалі підкорювати не лише спортивні, а й професійні вершини.

Команда-ГУ-Міндоходів-Полтавщини-виборола-бронзу-на-спартакіаді2


Наверхнаверх