logo
dollar
euro

За ґрати через хорольського Леніна можуть потрапити "свободівці"?

9:45 19.09.2013 eye 1167
За ґрати через хорольського Леніна можуть потрапити "свободівці"?

До 5-ти років обмеження волі або до 4-х років її позбавлення за групову "хуліганку" може загрожувати групі молодих людей, яких підозрюють у руйнуванні пам’ятника Леніну в селі Петракіївка Хорольського району, про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Зруйнований пам’ятник перебуває на балансі Петракіївської сільської ради Хорольського району. Він не є пам’яткою історії та культури. Працівники міліції стверджують, що обґрунтовано підозрюють у руйнуванні монумента сімох чоловіків, мікроавтобус з якими був зупинений невдовзі після події. Підставою для цього є звернення в правоохоронні органи мешканця Хорольського району, який повідомиве, що "руйнівники  Леніна" втекли на на мікроавтобусі "Фольксваґен".

Інтриги ситуації зі зруйнованим Леніним додала ранкова заява прес-служби Полтавської обласної організації ВО "Свобода" про те, що на Полтавщині без пояснень затримали десятьох свободівців, двоє з яких – народні депутати. Описуючи ситуацію 09:00, "свободівці" повідомляють, що 19 вересня на Полтавщині в Хорольському районі на автотрасі працівники міліції, ДАІ та Державної служби охорони (ДСО) без пояснень заблокували два автомобілі зі свободівцями. Серед затриманих – народні депутати України Андрій Міщенко та Ігор Мірошниченко.

Першу автівку з членом політради  "Свобода" Русланом Андрійком, членом Київського комітету Віктором Поштарем, керівником київського "Сокола" Сергієм Бондарем, Ярославом Лютим, Володимиром Назаренком та Ігорем Шляхетнюком зупинили близько 1-ї години ночі. "Свободівці" стверджують, що правоохоронці їм не пояснили причину затримання, намагались увірватися всередину автомобіля та погрожували зброєю. Тільки через 4 години представники міліції пояснили, повідомляє прес-служба об’єднання, що їхній транспортний засіб начебто бачив свідок при здійсненні "хуліганських ді".

За декілька годин після затримання на місце подій прибули народні депутати України. Їх авто теж було заблоковане. Через це нардепи Андрій Міщенко та Ігор Мірошниченко не можуть потрапити вчасно до Верховної Ради, робота якої розпочинається о 10:00, адже знаходяться від Києва на відстані  приблизно 250 кілометрів від столиці.

Отже, будемо слідкувати за детективними пристрастями навколо не історично-культурного Леніна із хорольського села Петракіївки, який опинився в центрі справжнього "шкандалю", який за життя йому й не снився.


Наверхнаверх