logo
dollar
euro

На Полтавщині інвалідів вчать виживати в умовах непристосованої інфраструктури

12:32 18.09.2013 eye 328
На Полтавщині інвалідів вчать виживати в умовах непристосованої інфраструктури

Учора в територіальному центрі соціального обслуговування Автозаводського району Кременчука відкрили майданчик для людей з обмеженими можливостями, де їм допомагатимуть засвоїти навички  користування інвалідними візками.

На такому майданчику, обладнаному електроприводом, моделюються перешкоди, які інвалідам доводиться долати на вулицях рідного міста. Інвалідів-візочників навчатимуть самостійно долати такі перешкоди непристосованої інфраструктури.  А ще хочуть допомогти усунути  психологічні перешкоди на шляху до активного суспільно-корисного способу життя.

Зараз такими майданчиками обладнані в 10 територіальних центрах: Октябрського району Полтави, Карлівський, Чорнухинський, Семенівський, Лубенський районний та міста Лубен, Кременчуцький, Хорольський, Зіньківський, Автозаводського районну Кременука. До кінця поточного року планується обладнати ще в 14 районах.

У повідомленні облдержадміністрації йдеться, що це робиться на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича та завдань державної соціальної політики. Невже не можна робити щось без вказівки згори, просто  тому, що інваліди – члени громади, які потребують її підтримки?


Наверхнаверх