logo
dollar
euro

На Полтавщині державна пенітенціарна служба провела конкурс "Кращий начальник відділу нагляду і безпеки"

4:27 08.12.2019 eye 1372
На Полтавщині державна пенітенціарна служба провела конкурс "Кращий начальник відділу нагляду і безпеки"

17 вересня 2013 року на базі Полтавської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№64) було проведено другий етап Конкурсу у номінації "Кращий начальник відділу нагляду і безпеки".

Участь у конкурсі взяло сім начальників відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань Полтавської області. На початку було проведено стройовий огляд конкурсантів.

Учасники здавали нормативи з фізичної та вогневої підготовки. А також знання нормативно-правових актів, що регламентують діяльність Служби і вміння діяти в умовах ускладнення оперативної обстановки при виникненні надзвичайних обставин.

За результатами конкурсу перше місце зайняв начальник відділу нагляду і безпеки Полтавської виправної колонії (№64) підполковник внутрішньої служби Дмитро Мальований, друге – начальник відділу нагляду і безпеки Комсомольського виправного центру (№136) капітан внутрішньої служби Сергій Волошин та третє місце начальник відділу нагляду і безпеки Крюковської виправної колонії (№29) капітан внутрішньої служби Тарас Чуйко, - інформує прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх